بخش‌های بیمارستان

درمانگاه

بخش درمانگاه در طبقه منفی ۱ واقع شده است. این بخش با حضور ۴ پزشک متخصص رادیوآنکولوژی در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۷ الی ۱۳ و در روز پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۲ آماده خدمت‌رسانی به مراجعین محترم می‌باشد. نوبت‌دهی درمانگاه از طریق مراجعه حضوری و یا بصورت آنلاین با مراجعه به صفحه نوبت‌دهی وبسایت انجام می‌شود.
جهت ارتباط با این بخش می‌توانید با شماره تماس ۰۶۱۴۲۴۳۰۰۰ داخلی ۲۱۵ تماس حاصل فرمایید.

شیمی درمانی سرپایی

بخش شیمی درمانی سرپایی در طبقه همکف واقع شده است. این بخش با دارا بودن ۳۰ تخت و ظرفیت پذیرش روزانه بین ۳۰ تا ۴۰ نفر در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ الی ۱۳ آماده خدمت‌رسانی به مراجعین است.
جهت ارتباط با این بخش می‌توانید با شماره ۰۶۱۴۲۴۳۰۰۰۰ داخلی ۳۰۴ تماس حاصل فرمایید.جهت ارتباط با این بخش می‌توانید با شماره تماس ۰۶۱۴۲۴۳۰۰۰ داخلی ۲۱۵ تماس حاصل فرمایید.

شیمی درمانی بستری

بخش شیمی درمانی بستری در طبقه ۱ واقع شده است. این بخش جهت نگهداری و پایش وضعیت بیمارانی که نیازمند مراقبت روزانه هستند و باید تحت نظر باشند، در نظر گرفته شده است. این بخش در حال حاضر ظرفیت پذیرش …… بیمار را دارا می‌باشد.
جهت ارتباط با این بخش می‌توانید با شماره ۰۶۱۴۲۴۳۰۰۰۰ داخلی ۴۱۱-۴۱۰ تماس حاصل فرمایید.

پرتو درمانی

بخش پرتو درمانی در طبقه منفی ۲ واقع شده است. این بخش با دارا بودن دو دستگاه شتاب‌دهنده پیشرفته در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ الی ۱۷ آماده خدمت‌رسانی به به مراجعین است.
جهت ارتباط با این بخش می‌توانید با شماره ۰۶۱۴۲۴۳۰۰۰۰ داخلی ۱۰۱ تماس حاصل فرمایید.

مهمانسرا

به همّت خیرین بزرگوار و به منظور رفاه حال بیماران و همراهان محترمشان که از شهرها و استان‌های دیگر به بیمارستان مراجعه می‌نمایند، مهمان‌سرایی با گنجایش ۴۰ نفر در محیط بیمارستان احداث شده است. این مهمانسرا شرایط اسکان و تغذیه رایگان را برای بیمار و یک نفر همراه او در طول درمان عهده‌دار می‌باشد.