درباره ما

مرکز تخصصی رادیوتراپی انکولوژی امام حسن مجتبی(ع) دزفول

مرکز خیریه تخصصی رادیوتراپی انکولوژی امام حسن مجتبی(ع) دزفول، وابسته به انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان شهرستان دزفول، با اتکاء به فضل خداوند، همت و حمایت خیرین نیک اندیش و نیروهای داوطلب مردمی دزفولی در سال ۱۳۹۱ با زیربنای ۶۵۰۰ متر مربع احداث گردید، تا به عنوان اولین  مرکز خیریه رادیوتراپی انکولوژی جنوب غرب کشور امکان بهبودی بیماران را بیش از پیش فراهم آورد. 

در این مرکز خیریه درمانی بیش از ۶۰۰۰ بیمار مبتلا به سرطان( اغلب از شهرستان دزفول، شهرهای شمالی استان خوزستان، استان های ایلام و لرستان و...) تحت پوشش خدمات درمانی رایگان قرار دارند.

پرتو درمانی در این مرکز خیریه درمانی با استفاده از ۲ دستگاه شتابدهنده خطی مدل پریموس و آرتیست( هر دو ساخت شرکت زیمنس آلمان) به صورت کاملا رایگان می باشد و بیماران از هر کجای میهن اسلامی و عزیزمان می توانند جهت انجام پرتودرمانی به این مرکز مراجعه نمایند. 

تزریق شیمی درمانی در این مرکز خیریه درمانی نیز رایگان می باشد و بیماران بدون محدودیت می توانند از خدمات تزریق شیمی درمانی رایگان(خیریه) بهرمند شوند.

 بیماران و همراه غیر بومی بیمار نیز می توانند از خدمات اسکان و تغذیه رایگان( خیریه) این مرکز بهرمند شوند.  

برترین خدمات را با ما تجربه کنید

برخی از خدمات ما

خدماتی همچون سی تی اسکن، آزمایش، ام آر آی و ... نیز با همکاری آزمایشگاه ها و مراکز تصویربرداری همیار بصورت رایگان و یا تخفیفات ویژه به بیماران ارائه می شود. لازم بذکر است که به زودی این مرکز با بهره برداری از ساختمان ۸ طبقه در حال احداث (با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی) به بیمارستان تخصصی ارتقا می یابد.

  • صدور کارت انجمن
  • معرفی نامه به مراکز جهت همکاری
  • شیمی درمانی
  • سی تی اسکن
  • پرتودرمانی
  • هماتولوژی (بستری)