۱۷۱ بیمار سرطانی دیگر در دزفول نسبت به کرونا واکسینه شدند

🔹رئیس بیمارستان خیریه امام حسن مجتبی (ع) دزفول و مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی شهرستان دزفول از تزریق دوز اول واکسن کرونا به گروه دوم بیماران سرطانی شهرستان دزفول خبر داد

🔹محمدرضا اسماعیل چگنی در گفتگو با خبرنگار دزآفاق اظهار کرد : در این دوره از واکسیناسیون بیماران سرطانی ، ۱۷۱ بیمار بیمارستان امام حسن مجتبی ع دزفول در برابر بیماری کرونا واکسینه شدند.

🔹وی افزود : تزریق واکسن به دلیل رفاه حال بیماران، در محل بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) در محیطی استریل و ایمن توسط تیم واکسیناتور اعزامی از مرکز بهداشت شهرستان دزفول در دو نوبت صبح و عصر انجام گرفت.

🔹رئیس بیمارستان امام حسن مجتبی ع دزفول در ادامه تصریح کرد : این واکسیناسیون دومین مرحله واکسیناسیون بیماران سرطانی دزفول این بیمارستان بود و در دور اول نیز گروه اول این بیماران در دو دوز واکسینه شدند.

🔹چگنی در خاتمه با اشاره به اینکه واکسن‌های ترزیق شده مورد تایید وزارت بهداشت و درمان بوده است، گفت: خوشبختانه تاکنون هیچ گونه عوارض جدی ناشی از ترزیق واکسن به بیماران تحت پوشش گروه اول این بیمارستان گزارش داده نشده است.

🔹گفتنیست بیمارستان امام حسن مجتبی ع دزفول از بیمارستانهای خیر ساز در دزفول است که تمامی خدمات ارائه شده در این بیمارستان نسبت به بیماران سرطانی رایگان انجام میگردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *