ورود سومین دستگاه پرتودرمانی به ارزش ۱۳۷ میلیارد ریال به بیمارستان امام حسن مجتبی(ع)

رئیس بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) دزفول گفت: سومین دستگاه پرتودرمانی به ارزش ۱۳۷ میلیارد ریال‌ از محل کمک‌های خیران دزفول خریداری و وارد بیمارستان شد.

محمدرضا اسماعیل چگنی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دستگاه شتاب دهنده خطی الکتا ساخت انگلستان یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه‌های پرتودرمانی است که از محل کمک‌های خیرین دزفول با همکاری و حمایت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) و شرکت kbc وابسته به این ستاد، فرماندار، شهردار و شورای اسلامی شهر دزفول خریداری، ترخیص و به محل بیمارستان منتقل شد.

وی با قدردانی از حمایت و تلاش حامیان عرصه سلامت گفت: این دستگاه به زودی در محل بیمارستان خیریه امام حسن مجتبی(ع) دزفول نصب خواهد شد.
مرکز تخصصی رادیوتراپی انکولوژی امام حسن مجتبی(ع) دزفول اخیرا با مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بیمارستان ۱۰۵ تختخوابی خیریه امام حسن مجتبی(ع) دزفول با گرایش سرطان ارتقا یافته است.

بیمارستان خیریه امام حسن مجتبی(ع) دزفول با ۶ هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربنا در پنج طبقه به انضمام طرح تکمیلی شامل ساختمان هشت طبقه با هشت هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربنا در حال احداث است؛ این بیمارستان بدون داشتن هیچ صندوقی جهت دریافت پول به بیماران مبتلا به سرطان خدمات رایگان ارائه می‌کند.

این بیمارستان خیریه وابسته به انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان دزفول به همت خیرین این شهرستان بنا شده و در حال حاضر به بیش از پنج هزار و ۸۰۰ بیمار مبتلا به سرطان شهرهای شمالی خوزستان، استان‌های ایلام و لرستان خدمت رسانی می‌کند و روزانه نزدیک به ۲۵۰ بیمار خدمات رایگان ویزیت، شیمی درمانی، رادیوتراپی و اسکان رایگان دریافت می‌کنند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *