بازدید فرماندار ویژه دزفول از مرکز امام حسن مجتبی (ع)

مهندس فرهمند پور معاون استاندار و فرماندار ویژه دزفول، ضمن دیدار با حاج محمدرضا چگنی مدیرعامل مرکز خیریه درمانی امام حسن مجتبی(ع) دزفول، از نزدیک در جریان فعالیت های این مرکز خیریه مردم نهاد قرار گرفت.

حاج محمدرضا چگنی مدیرعامل مرکز خیریه درمانی امام حسن مجتبی(ع) دزفول در دیدار با معاون استاندار و فرماندار ویژه دزفول با بیان خاطراتی از سختی ها، تلخ و شیرینی های مسیر راه اندازی این مرکز خیریه مردم نهاد به تشریح فعالیت ها و ارائه خدمات این مجموعه مردم نهاد به بیماران مبتلا به سرطان پرداخت.

چگنی با قدردانی از خیرین بزرگوار، هیئت امنا و مردم و مسولینی که از ابتدا تا کنون حمایت های بی دریغی داشته اند، حمایت نماینده دولت در دزفول را نیز خواستار شد.

در این دیدار مهندس فرهمند پور با حضور در مرکز خیریه درمانی امام حسن مجتبی(ع) رمز پیشرفت این مرکز عظیم خیریه در دزفول را ابتدا بخشندگی و همدلی بینظیر مردم دزفول، سپس عدم وابستگی مدیریت این مجموعه به جریان های خاص و سیاسی دانست.

فرماندار ویژه و نماینده دولت در دزفول، با عظیم دانستن حرکت انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان دزفول در راه اندازی مرکز درمانی امام حسن مجتبی(ع)، لزوم حفظ و پیشرفت این مرکز مردم نهاد را حمایت همه جانبه مردم شریف دزفول، مسولان و سازمان های مختلف دانست.

مهندس فرهمند پور ضمن اعلام حمایت همه جانبه خود، این‌ مرکز را متعلق به بیت المال دانست و از شورای شهر و مسولان دزفول خواست تا از هیچ کمکی به بهانه خرج از بیت المال دریغ نکنند، چرا که کمک کردن از بیت المال به بیت المال هیچ مانعی ندارد.

“روابط عمومی مرکز خیریه درمانی امام حسن مجتبی (ع) دزفول”

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *