اقدام قابل تحسین نمازگزاران مسجد رسول اعظم(ص) دزفول

هیئت امنا و نمازگزاران مسجد رسول اعظم(ص) دزفول در اقدامی خود جوش برای درمان و ریشه کن شدن سرطان هم پیمان شدند و هر ماه در حد توان مبالغ اهدایی و خیرات خود را به انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان دزفول اهداء می کنند.

به گزارش “روابط عمومی بیمارستان خیریه امام حسن مجتبی(ع) دزفول”، نمازگزاران مسجد رسول اعظم(ص) دزفول، علاوه بر کمک های مالی که ماهانه در اختیار این انجمن قرار می دهند، ضمن اعلام آمادگی خود به عنوان همیاران انجمن در مواقع نیاز به این مجموعه عظیم مردم نهاد، گنجینه و نماد سخاوت و نوع دوستی مردم دزفول، خدمت رسانی می کنند.

“حاج محمدرضا چگنی رئیس بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) و مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان دزفول” ضمن تقدیر از روحانیت معزز، هیئت امنا و نمازگزاران عزیز مسجد رسول اعظم(ص) دزفول گفت: این اقدام و حرکت خداپسندانه بسیار ارزشمند می باشد و قطعا رشد و پیشرفت این مجموعه عظیم مردم نهاد، نتیجه بخشندگی، تلاش و مجاهدت های مردان و زنان سخاوتمند دزفول است که بی شک نام نمازگزاران مسجد رسول اعظم(ص) دزفول همچون نام بزرگ این مسجد، خیرین و بزرگان عرصه نیکوکاری در این دیار می درخشد.

“مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان دزفول” از حاج محمدعلی قمشی و هیئت امنای دلسوز و جهادی مسجد رسول اعظم(ص)، بخاطر فرهنگ سازی و بوجود آوردن زمینه و حمایت از این حرکت زیبا قدردانی نمود.

قابل ذکر است که نمازگزاران مسجد رسول اعظم(ص) دزفول، از نخستین روزهای تاسیس انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان دزفول، تحت عنوان نیروهای جهادی و به عنوان همیار با این انجمن همکاری نزدیک و قابل توجهی داشته و دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *